Jeju - Kosmetika pro mastnou a znečištěnou pleť

Mastnou a znečištěnou pleť spojuje problém objevujícího se podráždění, uhrů a dokonce hnisavých změn s vyskytujícím se zánětlivým stavem.

Kožní maz se mísí s nečistotami ze vzduchu a nedostatečně vyčištěnými zbytky make-upu. Když se k tomu přidají roztoči, dotýkání pokožky špinavýma rukama, pokožka obličeje se stává plemeništěm celé řady nečistot a patogenní bakteriální mikroflóry. 

 

Mastná pleť se vyznačuje hyperaktivitou mazových žláz, Jeju2které produkují kožní maz v nadměrném množství. Hyperaktivita mazových žláz je způsobena zvýšením aktivity testosteronu, androgenů, kortizolu vylučovaných kůrou nadledvin, spolupracujících s hypotalamo-hypofyzárním systémem.

Znečištění pokožky způsobují také vnější faktory, na které má vliv náš životní styl, dodržovaná hygiena a péče.
Klíčový význam v tomto aspektu mají získané hygienické návyky a používaná kosmetická schémata péče o pokožku. 
 
 
Ziaja doporučuje jeju
Řadu Jeju tvoří speciálně vybrané přípravky, určené mladým osobám, zaměřené na čištění, zmírnění tvorby kožního mazu, antibakteriální, hydratační a zklidňující.
Jsou to přípravky vyvinuté s myšlenkou na problémy, které nejčastěji doprovázejí mastnou a znečištěnou pleť.
Řada Jeju se vyznačuje čisticím, antibakteriálním a zklidňujícím účinkem.
  
Navíc je opatřena krásnou vůní ve dvou variantách: máta, granátové jablko, černý rybíz nebo mango, kokos, papája.
 
Lze jí používat již od 12 let. 

 

Obsahuje účinné aktivní látky jako je výtažek z cistu, který zmírňuje příznaky akné, obsahuje polyfenoly s antioxidačními, protizánětlivými a antibakteriálními vlastnostmi, má schopnost zachytávat a odstraňovat volné radikály a také pomáhá v boji proti lupům a nadměrnému maštění vlasů.
Extrakt z kůry topolu osikovitého, přírodní zdroj salicylátů, zpomaluje množení bakterií odpovědných za vznik akné. Uhlí binchotan, který je bohatým zdrojem minerálů, má neobyčejně silné vlastnosti přitahující veškeré nečistoty a přebytek mazu, hloubkově čistí a zužuje póry, navíc vykazuje protizánětlivý a zklidňující účinek a hlavně  olej z kamélie, zajišťující ochranu proti předčasnému stárnutí kůže, zmírňuje podráždění, silně hydratuje a regeneruje kůži a vlasy. 
 
JAKÝM ZPŮSOBEM PEČOVAT O MASTNOU A ZNEČIŠTĚNOU PLEŤ?
 

Jak v případě mastné, tak v případě znečištěné pleti
je vhodné se soustředit na péči s důkladným, precizním,
ale jemným čištěním pokožky, včetně použití tonizace,
která umožní udržet fyziologické pH kůže. 
15598_GB_DE_ES_CZ_SK_HU_JEJU FACE TONER_SPRAY_55017

 
 
Pleťové tonikum obsahuje mléčnan sodný – látku se silně hydratačním účinkem. Jeho úkolem je odmastit pokožku, aniž by došlo k jejímu vysušení. 
 
15611_GB_DE_ES_CZ_SK_HU_HR_CS_JEJU MICELLAR WATER_55016
 

 

Micelární voda je dokonalá pro odlíčení obličeje, očí, rtů a důkladně pleť vyčistí. Je bez parfemace a navíc je obohacena o hydratační a zklidňující látky.
 
V rozsahu aktivní péče je vhodné se soustředit na přípravky s exfoliačními a normalizačními účinky.

 

15602_GB_DE_ES_CZ_SK_HU_JEJU BLACK FACE MASK_52291

 

Černá pleťová maska má hustou gelovou konzistenci, která po nanesení částečně tuhne, s vysokým obsahem uhlí. Odstraňuje nečistoty, odstraňuje přebytek kožního mazu, zklidňuje, hydratuje pokožku a čistí póry 

15601_GB_DE_ES_CZ_SK_HU_JEJU MICRO-EXFOLIATING FACE PASTE_65116
 
Mikro-exfoliační pleťová pasta je hustá bílá pasta, která obsahuje biologicky rozložitelný peeling a jemné mycí složky. Lze ji používat každý den. Díky ní bude pleť čistá, plná energie, měkká, hladká a svěží. Zmírnění podráždění a zarudnutí.
 
Lehké krémové konzistence a nemastné gely se zdají být pro předmětné typy pleti nejlepší volbou.
 15596_GB_DE_ES_CZ_SK_HU_JEJU FACE CREAM-MOUSSE_52292

 

Pleťová krémová pěna na obličej je ideální vždy, když chcete mít pleť hydratovanou, chráněnou proti UV záření, bez podráždění a zarudnutí. Jemný krém ve formě pěny se snadno nanáší a rychle se vstřebává, neucpává póry a vytváří velmi dobrý podklad pod make-up. 

15603_GB_DE_ES_CZ_SK_HU_JEJU NO MAKE-UP FOUNDATION NATURAL TONE_52290

 
Pokud nechcete používat make-up, ale potřebujete zakrýt nedokonalosti, použijte tekutý korektor pleti. Má přirozený odstín a krycí schopnost, nevypadá jako „maska“ a neucpává póry, snadno se nanáší a rychle se vstřebává. Sjednotí pleť, skryje nedokonalosti a pokožka získá efekt přirozeného make-upu.
 
Hlavním pravidlem v péči o pokožku je pravidelné čištění pleti každý den ráno a večer.
 
Řada jeju vám péči usnadní.