Objevte svět Ziaja

czechy-baner-14-rozmiarow-mix-970x310px
 
   
Ziaja - zaměřeno na pokožku               
 
Ziaja je značka péče o krásu, založená v roce 1989 lékárníky Alexandrou a Zenonem Ziajou v Gdaňsku. Jejich nadšení a znalosti účinků přírodních látek dnes reprezentuje více než 1000 vysoce kvalitních, cenově příznivých výrobků inspirovaných přírodou, které jsou přizpůsobené potřebám pokožky: od péče o pleť, péči o tělo a vlasy, zubní péči až po péči o nejmenší.  
Účinné látky použité ve výrobcích jsou pouze přírodního a biotechnologického původu. Najdete zde kromě komplexu složek kozího mléka i kakaové máslo, extrakt z olivového oleje, listu manuka, arganový olej, aloe vera, olej canola, bambucké máslo, bílkoviny a mnoho dalších, které můžete objevit v prémiových značkách péče o pokožku.   
Všechny výrobky Ziaja jsou vyráběny v moderních zařízeních umístěných v ekologické zóně s vlastním zdrojem vody. K dispozici jsou 4 laboratoře vybavené nejmodernější technologií pro výzkum a vývoj, fyzikální a chemické analýzy, mikrobiologickou kontrolu a kontrolu kvality. Sofistikované a vysoce kvalitní farmaceutické receptury jsou dostupné zákazníkům ve více než 50 zemích světa, úspěšnost značky dokládá více než 80 milionů ročně prodaných produktů. 

 

Péče o obličej

Každodenní rutina péče o obličej musí začít čištěním. V nabídce Ziaja si můžete vybrat mezi čisticími gely, mlékem a tonery, micelárními vodami, peelingy, a zvolit svou oblíbenou a nejvhodnější recepturu pro sebe. Tímto způsobem můžete připravit pokožku pro další ošetření. Pokud hledáte krém vhodný jako základ pod make-up, pak lehké krémy budou Vaší nejlepší volbou. 

svet ziaja_2

   

 

   

Péče o tělo

Nezapomeňte na správnou péči o své tělo! Jemné čistící složky rostlinného původu v sprchových gelech a krémových mýdlech Ziaja vytvoří jemnou pěnu a účinně omyjí Vaše tělo. Chcete-li doplnit péči o tělo, můžete si vybrat tělové máslo, které zajišťuje silnou regeneraci pokožky. Můžete také sáhnout po tělovém mléku, které má rozhodně lehčí recepturu a kratší dobu vstřebávání do pokožky. Rovněž se také nezapomeňte postarat o pokožkou rukou, která nejrychleji stárne a důvěřujte Ziaja krémům na ruce.

svet ziaja_3

   

Péče o vlasy

Všichni sníme o silných, lesklých vlasech, které se s každým pohybem hrdě houpají, vlasy, které inspirují ostatní a které můžeme obdivovat ve vzrušujících reklamách. Ziaja nabízí široký výběr šamponů, vlasových kondicionérů a vlasových masek - pro různé potřeby vlasů.svet ziaja_4

 

 

 

 

Péče o kojence a děti

Řady Ziaja Baby a její produkty jsou určeny pro každodenní péči o kojence a děti. Všechny produkty v řadě Ziaja Baby jsou před uvedením na trh klinicky testovány. Výrobky Ziaja Baby byla také oceněny certifikátem největšího a nejmodernějšího výzkumného ústavu pediatrické péče v Polsku: Dětského památkového zdravotního ústavu ve Varšavě.

svet ziaja_5

 

 

 

 

Péče o muže

Ziaja nezapomíná ani na muže. Produktové řady Men a Men Sensitive jsou určeny pro každodenní péči o obličej, tělo a vlasy moderních, sportovně založených mužů.

svet ziaja_6