Doprava a platba

 

MOŽNOSTI DOPRAVY


PPL-logo-fixni-vedle-svetlybg-rgb

 • 109 Kč
 • (ZDARMA při objednávce zboží nad 1000 Kč)

 

Všechny zásilky vstupující do systému jsou opatřeny čárovým kódem, který je snímán při každé operaci na cestě od odesílatele k příjemci. Příslušná informace o zásilce je kdykoliv k dispozici on-line (v reálném čase). Průběh přepravy Vašeho balíku můžete sami sledovat na internetu.


DPD_logo_redgrad_rgb_responsive

 • DPD Private - 109 Kč 
 • DPD Pickup - 89 Kč
 • (ZDARMA při objednávce zboží nad 1000 Kč)

 

DPD Private – Flexibilní doručení

DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den. O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.

DPD Pickup - Balíček si vyzvednete ve výdejním místě

Vybírat můžete z více než 1 250 výdejních míst Pickup po celé ČR. Jejich seznam naleznete na dpd.cz. Budete informováni SMS nebo e-mailem v den vyzvednutí balíčku v našem e-shopu, a poté při doručení zásilky do výdejního místa. Pokud si zásilku nevyzvednete do 4. dnů od naskladnění, budete informováni o blížícím se vrácení zásilky odesílateli. 


Zasilkovna

 • 74 Kč
 • (ZDARMA při objednávce zboží nad 1000 Kč) 

 

Pouze při platbě předem a objednávka musí mít hmotnost do 5 kg. Při objednávce si vyberete pobočku, kterou máte nejblíž. Po předání zásilky k přepravě Vám Zásilkovna odešle e-mail s trasovacím číslem. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vybrané místo obdržíte SMS a e-mail s heslem k vyzvednutí.  Zásilka bude k vyzvednutí 5 dnů. Dobu k vyzvednutí nelze prodloužit.


Balikovna_RGB

 • 74 Kč
 • (ZDARMA při objednávce zboží nad 1000 Kč)

 

Pouze při váze zásilky do 5 kg. Při objednávce si vyberete pobočku, kterou máte nejblíž. Po předání zásilky k přepravě Vám Balíkovna odešle e-mail s trasovacím číslem. Cestu Vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vybrané místo obdržíte SMS a e-mail s heslem k vyzvednutí.  Zásilka bude k vyzvednutí 7 dnů. Dobu k vyzvednutí neprodlužujeme. 


ceska-posta-balik-do-ruky

 • 75 Kč
 • (ZDARMA při objednávce zboží nad 1000 Kč)

 

Pouze při váze zásilky do 5 kg. Balíček dopravce doručí domů nebo kamkoliv si budete přát! Balíček doručí dopravce běžně již druhý den po odeslání z našeho skladu. O doručení balíčku jste informování on-line, v avízech i telefonicky. Doručení balíčku můžete přizpůsobit svým potřebám.


OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ na prodejně Ziaja pro Tebe

Zboží si lze také vyzvednou osobně, a to na našich prodejnách:

 • Praha 1, Růžová 10,  pondělí - pátek 9:00 - 13:30, 14:00 - 17:00
 • Olomouc, Masarykova třída 12, pondělí až pátek 9:00 - 12:30, 13:00 - 17:00
 • České Budějovice, U Černé věže 294/19 pondělí až pátek  9:00-13:00, 14:00-17:00

 

Manipulační poplatek při osobním odběru je 15 Kč. Zásilka bude k vyzvednutí do 3 pracovních dnů. Platba pouze předem.

 

MOŽNOSTI PLATBY

Všechny ceny jsou konečné a včetně DPH, není-li uvedeno jinak. Jsme plátci DPH.

 • Platba převodem, Go pay - PPL ,Zásilkovna, osobní odběr na prodejnách: 

objednávku zaplaťte bankovním převodem na náš účet 2700102103/2010  - Fio banka, nebo online.

Při zadávání platby používejte jako variabilní symbol číslo objednávky a do poznámky napište své jméno. Pokud je zboží placeno převodem, kupující se zavazuje zaplatit kupní cenu v takovém termínu, aby byla částka připsána na účet prodávajícího nejpozději 4. den po zadání objednávky. Po tomto termínu bude na objednávka zrušena. Případné prodlení s platbou oznamte mailem na info@ziajaprotebe.cz

ZBOŽÍ NEZASÍLÁME NA DOBÍRKU.